Step Halı Yıkama

step halı yıkama

Step Halı Yıkama Fiyatları İstanbul

Step halı yıkama fiyatları kalitesi ve profesyonel temizlik teknikleri ile özenle uygulanmaktadır. Step Halılar diğer halı türlerine göre farklı bir yıkama gerektirmektedir. Halının altındaki yapışkanlı kısım yıkama esnasında zarar görebileceğinden dolayı, çok dikkatli yıkanması gerekir.

Yıkamaya dayanıklı olmayan bu tür halıların günlük bakımları yapılmalı ve sık sık yıkamaya verilmemelidir. Narin yapısı ile defermasyona açık olan step halılar servisimizde kusursuz bir şekilde temizleniyor.

Servisimiz çeyrek asırlık halı yıkama deneyimi ile İstanbul Step Halı Yıkama konusunda çok tecrübeli elemanlara sahiptir. Firmamızda her halı kendi marka ve türüne göre yıkanmaktadır.

Her halının üretici talimatnamesine tam olarak uygun bir şekilde temizlik uygulaması yapılır. Ekstra bir uygulama kesinlikle söz konusu değildir. Çıkmayan lekeler önceden belirlenerek müşteriler bilgilendirilir ve buna göre işlem yapılır.

 Step Halı Nasıl Temizlenir?

Step Halı Nasıl Temizlenir?Gündelik bakım uygulamaları her ne kadar step halıların yüzeyinde bulunan görünür toz birikintilerine karşı etkili olsa da, gerçek bir temizlik ancak profesyonel bir servis tarafından yapılabilir.

Halı hav aralarında biriken alerjenler doğal deterjanlar ve el yordamı ile nazikçe temizlenmelidir.

Step halıların narin yapıları gereği makinalarda yıkanması, halının alt kısmında bulunan kaymaz tabakanın yıpranmasına ve step halının ömrünün kısalmasına neden olur. Bu yüzden step halı yıkama işlemleri el yordamı ile yapılması gerekmektedir.

Step halı yıkama servisi profesyonel ekipleri ile İstanbul Avrupa yakasında profesyonel olarak step halı yıkama hizmetlerini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyor. Üstelik halılarınız garantili olarak yıkanıyor.

 

Profesyonel bir Step Halı Yıkama servisi mi arıyorsunuz? Şimdi arayın!

Tel: 0212 487 00 11Whatsapp-Gsm: 0542 487 00 11

 

 

 

Call Now ButtonŞimdi Ara